Organizator:

Konkurs o Złoty Medal

Podziel się

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

ZŁOTY MEDAL - REKOMENDACJA EKSPERTÓW

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Laureaci edycji 2021 Regulamin - POLAGRA 2022 Strefa Wystawcy

ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

Więcej na temat konkursu Złoty Medal MTP znajduje się na stronie www.zlotymedal.com 

PAKIET ZŁOTYCH KORZYŚCI!

Udział w konkursie o Złoty Medal MTP niesie za sobą wymierne korzyści promocyjne. To nie tylko możliwość podkreślenia unikatowości, wysokiej jakości i innowacyjności produktu lub usługi poprzez zamieszczenie logotypu Złotego Medalu MTP w materiałach promocyjnych. To również szeroko zakrojona promocja, którą w Waszym imieniu przeprowadzi Grupa MTP! 

W Pakiecie Medalisty otrzymacie Państwo m.in.:

Identyfikacja nagrodzonych produktów na wystawie

 • Prestiżowa statuetka Złotego Medalu oraz dyplom
 • Logotyp wraz z księgą znaku
 • Szablon reklamy promującej laureata
 • Stand A4 z logo Złotego Medalu
 • Duża naklejka z logo Złotego Medalu umożliwiająca szybką identyfikację nagrodzonego produktu wśród stoisk na pawilonie targowym

Kampanie kierowane do zwiedzających

 • Szczegółowe opisy nagrodzonych produktów w materiałach targowych: newsletterach, przewodniku targowym, vademecum, mapkach i planach. Oznaczają one dotarcie z precyzyjnie przygotowanym komunikatem do każdego targowego gościa
 • Umieszczenie listy wyróżnionych produktów oraz informacji je promujących na stronach internetowych MTP (www.mtp.pl, www.zlotymedal.com, i strony poszczególnych targów, media społecznościowe).
 • wpis o laureacie Złotego Medalu MTP na profilu społecznościowym targów.
 • Oznaczenie laureatów Złotego Medalu na elementach identyfikacji wizualnej terenu podczas targów.

Medaliści w mediach

 • Prezentacja laureatów konkursu w informacji prasowej wysyłanej do dziennikarzy wybranych ogólnopolskich i lokalnych, najpopularniejszych i opiniotwórczych magazynów branżowych.

Głosowanie konsumentów

 • Udział nagrodzonych Złotym Medalem produktów w dodatkowym konkursie o Złoty Medal – Wybór Konsumentów i możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń promocyjnych.  

Pozostałe elementy Pakietu

 • Udział w ceremonii wręczenia nagród – prestiżowym wydarzeniu z udziałem przedstawicieli branży, a także instytucji, stowarzyszeń i dziennikarzy.
 • Profesjonalne zdjęcia i film z ceremonii wręczenia nagród.

Poza świadczeniami promocyjnymi wchodzącymi w zakres Pakietu Medalisty, MTP w ramach działań Zespołu Targowych Usług Promocyjnych realizują odpłatnie na podstawie odrębnego cennika i zleceń dodatkowe działania promocyjne, które zwiększają obecność marki laureata konkursu podczas targów.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka
Więcej informacji o konkursie Wręczenie nagród - POLAGRA 2020