Organizator:
#

POLAGRA - relacje biznesowe ze smakiem

POLAGRA to miejsce prezentacji produktów odpowiadających potrzebom konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także rozwiązań, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych. Mianownikiem jest smak wokół którego budowane są nowe relacje biznesowe warunkujące rozwój branży i promocję polskiej żywności zagranicą.

Dziękujemy, że razem stworzyliśmy POLAGRĘ 2022!

Patronat Honorowy

Aktualności

Wyłoniliśmy mistrzów piekarstwa

Kolejny raz finaliści Ogólnopolskiego Konkursu dla Piekarzy Master Baker zmierzyli się podczas targów POLAGRA.

Opakowanie ze zmniejszonym śladem węglowym jako odpowiedź na zmiany klimatyczne

W Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat obserwujemy 20-krotny wzrost recyklingu opakowań wielomateriałowych. Ambicją firmy...

Smaczny wtorek na POLAGRZE

Kolejny dzień spotkań z zwiedzających z wystawcami, rozmów biznesowych na stoiskach, debat na scenach oraz – rozstrzygnięcie...

Właśnie po to spotykamy się na targach. Podsumowanie i zdjęcia pierwszego dnia POLAGRY

Radość laureatów Złotego Medalu Grupy MTP, start finału Kulinarnego Pucharu Polski, szkolenia, debaty o wyzwaniach branży...

Wręczono statuetki ACANTHUS AUREUS

ACANTHUS AUREUS to statuetka wręczana wystawcom, którzy wykazali się pomysłowością przy tworzeniu swojego stoiska na targi...

Rozpoczęliśmy targi POLAGRA 2022

W poniedziałek, 26 września uroczyście otwarto targi POLAGRA i Taropak. Ponad 200 wystawców, trzy dni szkoleń, debat i kongresów...

Wielki finał na żywo - konkurs Master Baker

Najlepsi piekarze z Polski, wyłonieni w eliminacjach online, zmierzą się o cenne nagrody w wielkim finale na żywo podczas...

Polska strefą inwestycji. Spotkanie z ekspertami specjalnej strefy ekonomicznej

Do 2018 roku preferencyjne warunki inwestowania ograniczone były do terenów Specjalnych Stref Ekonomicznych. Na podstawie...

Złoci triumfatorzy najważniejszego wydarzenia polskiego rynku spożywczego

Jogurty owocowe i naturalne, a także smakowe koncentraty białek serwatkowych od czołowych polskich wytwórców – takie m.in...

Słodko-słone miksowanie Joanny Brodzik i Wojciecha Harapkiewicza

Ostatniego dnia targów POLAGRA na wystawców i zwiedzających czeka miła niespodzianka. Słodko-słone miksowanie, czyli nowoczesne...

Konferencja Wiadomości Handlowych na Polagrze! Strategie na trudne i niepewne czasy w sektorze spożywczym

Dramatyczna sytuacja w obszarze kosztów produkcji i funkcjonowania, a także niepewność towarzysząca firmom spożywczym i producentom...

Zagłosuj na Złoty Medal Wybór Konsumentów Targów POLAGRA 2022

Poznaj produkty, które otrzymały Złoty Medal salonu Food i salonu Foodtech targów POLAGRA 2022 i głosuj w konkursie Złoty...

Specjaliści w produktach ze stali nierdzewnej i aluminium

Brokelmann to obecnie jedna z największych firm w Europie, która wyspecjalizowała się w produktach ze stali nierdzewnej i...

Multimedia

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 3

Trzeci, i ostatni, dzień targów POLAGRA 2022 za nami. Upłynął pod hasłem debat, pokazów kulinarnych i rozstrzygnięcia konkursu Master Baker. Zapraszamy do galerii zdjęć.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 2

Kolejny dzień spotkań z zwiedzających z wystawcami, rozmów biznesowych na stoiskach, debat na scenach oraz rozstrzygnięcie Kulinarnego Pucharu Polski. Oto galeria zdjęć z drugiego dnia targów POLAGRA.

POLAGRA 2022 - galeria zdjęć | dzień 1

Prezentujemy galerię pierwszego dnia targów POLAGRA 2022.

POLAGRA 2021 - relacja video

Fantastyczne warsztaty i konkursy kulinarne, merytoryczne debaty, kongres Polagra Export Meeting, a to tego ekspozycja, która musiała robić wrażenie. Taka była POLAGRA 2021.

POLAGRA 2021 - fotorelacja

Ekspozycja POLAGRY 2021 to połączenie żywności, technologii dla branży spożywczej i sektora HoReCa. Zarówno producenci, jak i dystrybutorzy żywności pokazali, że są gotowi do spotkań, poszukują nowych klientów, produktów, usług, chcą rozmawiać o przyszłości.

Gala otwarcia targów POLAGRA 2021 i wręczenie Złotych Medali

Tradycyjnie, pierwszego dnia targów wręczono Złote Medale MTP oraz nagrody Acanthus Aureus.

POLAGRA 2021 - dzień I

Rozpoczęły się targi POLAGRA. Wydarzenie co roku jest świętem polskiej żywności, miejscem rozmów pomiędzy producentami produktów spożywczych i ich dystrybutorami, a także dostawcami technologii dla branży spożywczej.

Wręczenie Złotych Medali targów POLAGRA 2020

Pierwszego dnia targów POLAGRA 2020 wręczono Złote Medale - nagrody w konkursie, w którym wyróżniane są produkty najlepszej jakości, innowacyjne, stanowiące odpowiedź na oczekiwania branży spożywczej i konsumentów.

POLAGRA 2020 - filmowa relacja z targów

POLAGRA 2020, choć przygotowywana w trudnych warunkach, była pełna smaku i interesujących spotkań. Nie zabrakło także ciekawych szkoleń i warsztatów.

Polagra 2020 - dzień 2

Drugi dzień targów POLAGRA 2020 w obiektywie. Pełen kulinarnych emocji, spotkań biznesowych, a także szkoleń, warsztatów i konferencji, które przyciągnęły liczne grono słuchaczy.

Polagra 2020 - dzień I

Pierwszy dzień POLAGRY 2020 za nami. Bogaty program wydarzeń obfitował w kulinarne emocje, a specjalnie przygotowane na wydarzenie przestrzenie pozwalały na spotkania interesantów branży w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

POLAGRA 2019 - relacja filmowa

Niekonwencjonalne rozwiązania dla restauracji i hoteli oraz mistrzowie polskiej areny gastronomicznej, trendy w żywności, innowacje technologiczne dla sektora spożywczego.

FOOD - ekspozycja

Wyroby mięsne i mleczarskie, słodycze, przekąski słone, przetwory owocowo-warzywne, dania ready-to-eat, kawy, herbaty, alkohole. Szerokie spektrum produktów zaprezentowali polscy producenci, jak i zagraniczni.

FOODTECH - ekspozycja

Ekspozycja FOODTECH to zawsze tętniąca życiem wielka fabryka produkująca żywność. To najlepsze miejsce, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającym produkcję żywności o wysokiej jakości.

HORECA - ekspozycja

Nowoczesne rozwiązania dla profesjonalnych kuchni i obiektów noclegowych, warsztaty prowadzone przez znakomitych szefów kuchni oraz ekspertów rynku kawowego, prestiżowe konkursy kulinarne.

Kulinarny Puchar Polski 2019

Najważniejszy konkurs dla profesjonalistów w polskiej gastronomii: dwa dni walki na smaki o tytuł "Najlepszego z najlepszych".

Wręczenie nagród w konkursie o Złoty Medal MTP

W 2019 roku Złotym Medalem MTP podczas targów POLAGRA wyróżniono 21 produktów. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystości otwarcia targów.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.