Organizator:

Aktualności

24-06-22 Jesteśmy dumni z tej współpracy! Ukraińskie stowarzyszenie wspiera POLAGRĘ

Mimo bardzo trudnej sytuacji i wojny trwającej w Ukrainie, partnerem branżowym targów POLAGRA zostało Wszechukraińskie Stowarzyszenie Piekarzy. To kolejny silny akcent dla branży piekarskiej na tym wydarzeniu.

Zobacz więcej

13-06-22 Patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla POLAGRY i kongresu

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk objął honorowym patronatem targi POLAGRA 2022 oraz kongres POLAGRA EXPORT MEETING.

Zobacz więcej

30-05-22 Sto lat targów w Poznaniu - finał obchodów jubileuszu

27 maja 2022 r. w Sali Ziemi w Poznań Congress Center odbył się finał obchodów jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

27-05-22 Witamy w Poznaniu! - dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości

Przed kamerą stanęli ci, którzy pomagają. Ludzie, którym jeszcze niedawno nie śniło się, że zostaną wolontariuszami. Bohaterami swojego filmu uczynił ich Marek Osiecimski. Jego dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości, można obejrzeć już w sieci. Zdjęcia robione były na Międzynarodowych...

Zobacz więcej

05-05-22 W kierunku rezyliencji - Przyszłość branży targowej

Miejsce spotkań i zabawy, technologia wspierająca nawiązywanie relacji, sposób na budowanie dobrostanu psychicznego i walkę ze zjawiskiem osamotnienia – takie mogą być targi przyszłości. Grupa MTP i infuture.institute, którego założycielką i CEO jest Natalia Hatalska, stworzyły raport „Przyszłość branży...

Zobacz więcej