28-31.01.2016

Polagra-PREMIERY to pierwsze w kalendarzu polskie targi, na których wystawcy mają okazję zaprezentować światowe nowości dedykowane rolnictwu z zakresu:

- maszyn i urządzeń rolniczych
- środków transportu
- hodowli
- części zamiennych
- akcesoriów eksploatacyjnych
- aparatury kontrolno-pomiarowej
- chemii rolniczej
- nasion i usług

Wysoce specjalistyczna formuła poznańskich targów mechanizacji rolnictwa spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony wystawców i odwiedzających je gości.

26-28.02.2015

Sztuka ogrodnicza znana jest od starożytności, a od kilkunastu lat przeżywa w Polsce renesans. Coraz częściej chcemy, by nasze ogrody, ogródki oraz niewielkie skrawki zieleni stawały się prawdziwymi dziełami sztuki. Jednym z miejsc, gdzie u progu sezonu można było porównać ofertę produktów oraz usług dedykowanych właścicielom i miłośnikom zieleni, są Targi Ogrodnicze GARDENIA.

GARDENIA to bogata oferta związana z ogrodnictwem ozdobnym, m. in. materiał roślinny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, chemia ogrodowa, mała architektura ogrodowa, meble, akcesoria do nawadniania oraz elementy dekoracyjne.

25-27.10.2014

Targi rolnicze AGRO-PARK po raz pierwszy w 2009 były współorganizowane przez Międzynarodowe Targi Lubelskie oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Lubelszczyzna obok Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podlasia jest bardzo ważnym regionem rolniczym, a w szczególności jeśli chodzi o produkcję chmielu i tytoniu. Tematyka swoją targi AGRO-PARK obejmują szeroko pojętą branżę rolniczą:
- traktory
- maszyny i urządzenia rolnicze
- nasiona
- chemie rolniczą
- instytucje świadczące usługi dla rolnictwa
- banki

22-23.08.2015

www.roltechnika.pl

Wystawa Rolnicza - Wilkowice /k. Leszna
równocześnie:
Festiwal Starych Ciągników gmina Lipno

Roltechnika to wystawa prezentująca urządzenia stosowane w rolnictwie: jak maszyny, części do maszyn i urządzeń, urządzenia i maszyny rolnicze, samochody terenowe, chemia oraz nasiona. Ofertę uzupełni prezentacja firm zajmujących się finansowaniem i doradztwem w rolnictwie. Wystawie towarzyszą pokazy i prezentacje ciągników w ruchu oraz samochodów terenowych. ROLTECHNICE towarzyszy Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka skupiający co roku kilkutysięczną rzeszę rolników i pasjonatów.

30-31.05.2015

Zielone Agro Show
SIELINKO, gm. Opalenica

Targi Polskie Zboża to specjalistyczna wystawa poświęcona sektorowi produkcji roślinnej w Polsce.

Co wyróżnia Polskie Zboża:

- Profesjonalna prezentacja testowych upraw wiodących firm rolniczych (poletka doświadczalne),
- Najlepiej przygotowana Arena Opryskiwaczy,
- Sektor Maszyn Rolniczych i Demonstracji,
- Aleja Biznesowa - sektor zadedykowany firmom świadczącym usługi w rolnictwie, firmom chemicznym, doradztwu rolniczemu, badaniom na rzecz rolnictwa, instytucjom i stowarzyszeniom branżowym,
§ Sektory: technologii pożniwnej, energii odnawialnej oraz roślin okopowych.

29.09-2.10.2014

Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD to największe w tym rejonie Europy targi dedykowane wyrobom spożywczym. To także targi o silnej marce, dużej rozpoznawalności na rynku i długiej tradycji. Co roku wydarzenie odwiedzają producenci, dystrybutorzy, hurtownicy, sprzedawcy detaliczni, technologowie oraz konsumenci. Ekspozycje wystawców urozmaicają liczne degustacje, warsztaty, pokazy, kulinarne konkursy i prezentacje rynkowych nowości.

29.09-2.10.2014

Ekspozycja targów Polagra-Tech podzielona jest na tematyczne salony: Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mięsnego; Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych, które odbywają się co dwa lata, w latach nieparzystych oraz Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego; Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego odbywają się w latach parzystych. Co roku organizowana jest natomiast ekspozycja Salonu Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Ogólnospożywczego, a także Salonu Dodatków do Żywności.

29.09-2.10.2014

Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO to czas spotkań profesjonalistów, którzy przyjeżdżają, aby zapoznać się z najnowszą ofertą w zakresie gastronomii. Prezentowane nowości rynkowe to przede wszystkim urządzenia stanowiące wyposażenie lokali gastronomicznych, akcesoria gastronomiczne oraz produkty spożywcze dla gastronomii. Każdego roku targi te, będące świętem polskiej gastronomii, na kilka dni stają się centrum kulinarnych wydarzeń obfitujących w gastronomiczne show, interesujące szkolenia dla restauratorów i barmanów oraz konkursy i pokazy sztuki kulinarnej.